• Piłki golfowe Wilson Staff TRIAD R (biały mat, 12 szt.)

The Symbol : WG2005001

Piłki golfowe Wilson TRIAD R (biały mat)

Ilość warstw piłki 3 warstwy
Kolory piłek Biały
210.00 -77% 48.00
couples Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.6 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Piłki golfowe Wilson TRIAD R (biały mat)

 

Wilson Triad to nowa piłka do golfa, która ma premierę roku 2022.  Piłka Wilson Triad to dużo zaawansowanej technologii za niewielkie pieniądze, piłka zaprojektowana, aby wycisnąć więcej z twojej gry. Jeśli jesteś graczem jednocyfrowym lub masz handicap do 18, ta piłka powinna znaleźć się na Twojej liście zakupów. Wilson oferuje prawdziwą piłkę golfową, której z radością użyje każdy zawodowiec.


Aby osiągnąć wyższy współczynnik MOI, inżynierowie Wilsona przenieśli ciężar z rdzenia (najcięższej części piłki) na zewnątrz piłki. Przeniesienie ciężaru pomogło również osiągnąć idealną równowagę w Triadzie, co skutkuje prostszymi strzałami w green i prostszymi puttami. schodzi na gorąco - i jest dokładny.


85-kompresja oznacza, że Triad zawiera również najcieńszą w historii odlewaną uretanową powłokę Wilsona – która jest tym samym materiałem, jak się domyślasz z piłeczek Pro V1. Zaprojektowany, aby zapewnić wysokie tarcie i zapewnić lepszą przyczepność między piłką a licem kija podczas krótkich uderzeń, golfiści powinni odkryć, że uzyskają dodatkową rotację i lepsze wyczucie przy użyciu ironów od średnich do niskich, co pozwoli im atakować więcej greenów. Konstrukcja Triady zapewnia jednolitą gęstość dzięki trzem warstwom – gumowemu rdzeniowi, warstwie termoplastycznej i uretanowej powłoce – i eliminuje wszelkie niespójności produkcyjne wewnątrz piłki, aby zapewnić idealną równowagę i czyste toczenie na greenach.


  • Kompresja 85:
  • Ilość części (powłok) 3
  • Materiał powłoki: Uretan
  • Piłka zgodna z przepisami USGA & R&A

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Icon
Dot