• VOLVIK

Volvik, to znany na całym świecie producent wysokiej jakości piłek golfowych w ponad 23 żywych kolorach. Aktualnie wprowadził na rynek NOWE piłki golfowe Tour S3 i Tour S4. Oba te 2 rodzaje piłeczek mają uretanowe powłoki i technologię wielowarstwowej budowy zapewniającą dystans na poziomie turniejowym i najwyższą dokładność. S3 i S4 zyskały już szerokie uznanie wśród graczy na całym świecie.

Golfiści na całym świecie cały czas odkrywają firmę Volvik, jako twórcę matowych piłeczek golfowych, pod nazwą VIVID nr 1.

Dzięki sloganowi „Zmień grę” Volvik znów sprawia, że ​​golf staje się zabawą. Młodzi golfiści coraz bardziej angażują się w grę, ponieważ uwielbiają tęczowe kolory piłeczek Volvik, podczas gdy doświadczeni gracze zdają sobie sprawę, że Volvik, „nie tylko ładny kolor”, ale jakość piłek, które zapewniają graczom siłę, odległość, precyzję i kontrolę.

Dla przyciągnięcia młodszych graczy, Volvik wypuścił specjalną serię piłek z postaciami MARVEL’a – a są to Iron Man, Spider Man, Capitan America, Hulk, Thor, The Averengers i inni. Piłki z tymi postaciami tworzą już historię podnosząc wartość każdej kolekcji MARVEL.

Należy też pamiętać, że cały czas Volvik:
1. sponsoruje i angażuje się w turniej golfowe kobiet na całym świecie.
2. organizuje zawody Longest Drive

Oprócz piłek golfowych koreański producent oferuje torby golfowe oraz dalmierze.

 

Dot