• Akcesoria do wyposażenia wózków golfowych w uchwyt na kartę wyników, na parasol, torby na wózki, akumulatory i ładowarki baterii do wózków. Naprawa elementów wózków golfowych.

Każdy wózek golfowy manualny lub elektryczny ma jakieś akcesoria, w większości są one w cenie zakupu wózka, jednakże albo się zużywają albo jest konieczność indywidualnego dopasowania.

Najczęściej kupowane akcesoria to torby (pokrowce) na wózki manualne w celu zapakowania brudnego wózka po rundzie golfa do samochodu.

Inne akcesoria do wózków golfowych to np. uchwyt na parasol, uchwyt na butelkę z wodą, uchwyt na scorecard (kartę wyników gry), nową baterię do wózka. Niekiedy także koła i kolorowe felgi. Większość tych akcesoriów można u nas zamówić w sklepie on-line lub indywidualnie.


Części zamienne do elektrycznych wózków golfowych -  ładowarki i akumulatory

Nic nie jest bardziej irytujące i denerwujące niż elektryczny wózek golfowy, który przestaje działać podczas kluczowej gry. Baterie i ładowarki mają długą, ale nie nieskończoną żywotność. Tutaj znajdziesz ładowarki i akumulatory do elektrycznych wózków golfowych starszych i nowszych modeli.

 

Części zamienne do wózków golfowych - koła, uchwyty na karty wyników i hamulce postojowe

Koła naszych wózków golfowych są solidne i trwałe. Jednak w zależności od stanu pola golfowego zużycie może być zauważalnie większe, na przykład w przypadku wielu żwirowych ścieżek. Guma na przednim kole ma zwykle krótszą żywotność, ponieważ obraca się częściej, a także musi przenosić większy ciężar. Oferujemy niedrogie opony zamienne jako części zamienne. Oferujemy również pojedyncze koła i zestawy kół jako części zamienne do Twojego wózka golfowego. Znajdziesz również części zamienne do hamulca postojowego do naszego wózka golfowego Push manualnego. Jako części zamienne do Twojego wózka golfowego możesz również nabyć u nas uchwyty na karty wyników i pokrowce na uchwyty na karty wyników.

Jeżeli czegoś tutaj nie znajdziesz to zadzwoń lub wyślij email, postaramy się pomóc.