• Nadruki UV na piłkach golfowych - personalizacja piłeczek do golfa

20210715_221429.jpg       

W naszej firmie wykonujemy nadruki dowolnej grafiki na piłkach golfowych oraz innych akcesoriach dla golfistów. Wykonywany nadruk odbywa się metodą UV - fotograficzną.

Oferowane personalizowane piłki mogą być jako unikatowy prezent czy gadżet, a druk na markowej piłce pozwala na granie ją także w turniejach bez obawy, że golfista zostanie zdyskwalifikowany za grę piłeczką niezgodną z przepisami USGA & R&A.  

Nasze nadruki robimy na nowych piłeczkach do golfa, a także na używanych typu lakeballs, Ceny nadruku na piłkach są zawsze ustalane indywidualnie i uzależnione od ilości drukowanych piłek. Istnieje także możliwość nadruku na piłkach dostarczonych przez klienta – nowych i używanych typu – lake balls!

Główne cechy nadruku:

  • Druk w technologii cyfrowej, utwardzany promieniami UV
  • Wysoka jakość i dbałość o szczegóły
  • Nieograniczona paleta barw
  • Maksymalna wielkość pojedynczego nadruku – 23 mm x 23 mm.

Jak załatwić sprawę?

  1. Prosimy o przesyłanie pytań ofertowych na adres sklep@pilkigolfowe.pl
  2. Przesłać na ww. adres logo lub tekst do nadruku w formie JPG, PNG, TIF, AI, COREL.
  3. Wystawiamy faktury VAT na wykonane usługi druku oraz piłki, czyli można je zaliczyć jako koszty reklamy w swojej firmie.
  4. Przy zakupie piłek do golfa w naszym sklepie to przeważnie czas realizacji tylko 1-2 dni robocze!20211024_101319(1).jpg

Uwaga: należy mieć świadomość, że nadruk UV nie ingeruje w głąb płaszcza piłeczki golfowej aby jej nie niszczyć, co oznacza, że przy trafieniu nią w kamień lub licem kija w środek nadruku – może spowodować jego przytarcie.