• Manufacturer - BIRDIEBALL

BirdieBall to nagrodzona nagrodą PGA, limitowana piłka golfowa do ćwiczeń, którą możesz uderzyć w dowolnym miejscu. To najlepsza pomoc do treningu golfa wynaleziona w tym stuleciu! Co jest takiego wyjątkowego? BirdieBall ma ograniczoną odległość lotu wynoszącą 35 metrów, ale czuje się i leci jak prawdziwa piłeczka golfowa. Podobnie jak piłeczka golfowa, BirdieBall leci z odwrotnym obrotem wokół własnej osi poziomej. Umożliwiając rysowanie i blaknięcie, będziesz wiedział, że nawiązałeś dobry kontakt dzięki satysfakcjonującemu dźwiękowi i odczuciom wytwarzanym po czystym uderzeniu.

Dzięki opakowaniu BirdieBalls Ty i Twoi znajomi będziecie mieli nieograniczone możliwości ćwiczeń! Zabierz ich do pracy na treningi w przerwie na lunch ze współpracownikami, zostaw trochę w domu na codzienne treningi, a trochę trzymaj w samochodzie, abyś zawsze był gotowy na grę w golfa w drodze! Ciężkość i dokładność lotu BirdieBalla są naprawdę niesamowite. BirdieBall zapewni niezwykle dokładne sprzężenie zwrotne zamachu na niewielką odległość i są wykonane z bardzo wytrzymałego superpolimeru. 

Ćwiczenia z BirdieBallem są tak uzależniające, że uzależnisz się od nich już po pierwszym zamachu! Zorganizuj własny podwórkowy teren do jazdy, zabierz je do lokalnego parku, szkoły lub ustaw przy następnej tylnej klapie! Zarówno początkujący, jak i profesjonaliści w golfa, będziesz naprawdę zaskoczony i odkryjesz, że BirdieBalls to najlepsze piłki do ćwiczeń w golfie w domu.