• Manufacturer - NASSAU GOLF piłeczek golfowych dla kazdego gracza. Produkuje piłki golfowe w 4 kolorach w niskich cenach.

NASSAU GOLF, to jedna z najstarszych marek piłek golfowych produkowana w Korei Południowej w Seulu. Marka ta jest już na rynku od ponad 50 lat i nadal dotrzymuje kroku znanym konkurentom.  

Jesteśmy Partnerem Handlowym i dystrybutorem piłek golfowych, które mają w swojej ofercie piłki 2, 3 i 4-warstwowe.

- Najbardziej popularne 2-warstowe miękkie piłki dla początkujących NASSAU QX SOFT produkowane są w czterech kolorach: biały, żółty, pomarańczowy oraz różowy.

- Kolejnym produktem, są 2 warstwowe piłki NASSAU CYBER, właśnie te kultowe piłki produkowane są od ponad 50 lat i są nadal używane do gry w turniejach, a niezawodna konstrukcja nadal pozwala jej utrzymywać się w czołówce. Jest to największy konkurent dla piłek 3-warstwowych wszystkich producentów

NASSAU PRO CYBER, to ulepszona 3-wartwowa piłka Nassau Cyber o optymalnej trajektorii i miękkiego jądra NdBR w celu poprawienia osiągów.

- Ostatnim i absolutnie najlepszym produktem koreańskiego producenta dla graczy z handicapem poniżej 20 jest NASSAU QUATTRO, jak sama nazwa mówi piłka 4-wartwowa wykonana w najnowszej technologii i wytrzymałości.