• Wózki golfowe z akumulatorem do jazdy po polu golfowym, składane na płask i w kostkę do gry w golfa. Wózek płaski z uchwytem na parasol. Wózek na torbę golfową. Akumulatorowe wózki golfowe, ładowarka do wózka.

Wózki golfowe elektryczne są aktualnie co raz bardziej popularne ze względu na poprawę wydajności akumulatorów i cenę. Wózek golfowy akumulatorowy jest w stanie przejechać od 36 do 54 dołków lub więcej w zależności od producenta. Wózki te tak samo jak manulane służą do wożenia torby z kijami golfowymi i akcesoriami dla golfistów, a ich zaletą jest to, że golfista lub golfistka nie traci energii na pchanie lub ciągnięcie wózka, czyli jest bardziej zrelaksowana i osiąga lepsze wyniki w trakcie gry na polu golfowym.

Wózek taki jest lekki i przeważnie ma zdejmowany akumulator w celu ułatwienia jego ładowania. Wózek zostaje w aucie lub garażu, a bateria zabierana jest do domu do ładowania. Wózki golfowe nowej generacji czyli metalowe ze stali nierdzewnej lub tytanu składają sią na bardzo mały pakunek do samochodu co jest ich wielką zaletą.


Dot