• Wózki golfowe z akumulatorem do jazdy po polu golfowym, składane na płask i w kostkę do gry w golfa. Wózek płaski z uchwytem na parasol. Wózek na torbę golfową. Akumulatorowe wózki golfowe, ładowarka do wózka.

Wózki golfowe elektryczne są aktualnie co raz bardziej popularne ze względu na poprawę wydajności akumulatorów i cenę. Wózek golfowy akumulatorowy jest w stanie przejechać od 36 do 54 dołków lub więcej w zależności od producenta. Wózki te tak samo jak manulane służą do wożenia torby z kijami golfowymi i akcesoriami dla golfistów, a ich zaletą jest to, że golfista lub golfistka nie traci energii na pchanie lub ciągnięcie wózka, czyli jest bardziej zrelaksowana i osiąga lepsze wyniki w trakcie gry na polu golfowym.

Wózek taki jest lekki i przeważnie ma zdejmowany akumulator w celu ułatwienia jego ładowania. Wózek zostaje w aucie lub garażu, a bateria zabierana jest do domu do ładowania. Wózki golfowe nowej generacji czyli metalowe ze stali nierdzewnej lub tytanu składają sią na bardzo mały pakunek do samochodu co jest ich wielką zaletą.


Elektryczne wózki golfowe – pomagają uwolnić się od noszenia ciężkich toreb golfowych

Pełna torba golfowa z łatwością waży do 20 kilogramów, a na polu z 18 dołkami często trzeba pokonać do 10 kilometrów. To naprawdę męczące dla organizmu na dłuższą metę. W najgorszym przypadku podczas gry pojawiają się napięcia lub oznaki zmęczenia, które negatywnie wpływają na swing i psują nastrój na resztę dnia.

Poświęć swoją energię i uwagę wyłącznie grze w golfa i nie marnuj energii na noszenie akcesoriów golfowych. W torbach golfowych możesz przechowywać swoje kije golfowe, piłki, pomoce treningowe, jedzenie itp. Elektryczne wózki golfowe stwarzają najlepsze warunki do udanej rundy! Ponieważ uwalniają cię od żmudnego noszenia.

Skorzystaj z wielu zalet elektrycznych wózków golfowych jakie mamy w swojej ofercie.

Ponieważ elektryczne wózki golfowe są wykonane ze stali lekkich metali lub też stali nierdzewnej, możesz cieszyć się swoim wózkiem przez długi czas! Stale i inne metale są odporne na rdzę i wytrzymają nawet najcięższe torby golfowe! Aktualnie wytrzymałej baterii i solidnej konstrukcji nasze elektryczne wózki golfowe przewożą sprzęt golfowy po 36 rundach i więcej i jadą do bagażnika samochodu na parkingu.

 

Nawet pagórkowate pola i nierówne tory nie stanowią problemu dla solidnych i łatwych w obsłudze elektrycznych wózków golfowych. Szczególnie wydajny akumulator litowo-jonowy ze zintegrowanym hamulcem zjazdowym zapewnia łatwą obsługę i intuicyjne sterowanie wózkiem.

 

Dzięki zintegrowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu elektryczny wózek golfowy pokonuje do 36 dołków na średnio pagórkowatych polach golfowych. Ładowarka znajduje się w zestawie iw połączeniu z elektronicznym układem zabezpieczającym zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa podczas procesu ładowania.

 

Po prostu złóż to razem, połóż na nim torbę golfową, włącz - i runda może się rozpocząć! Prędkość jazdy można bardzo łatwo i bezstopniowo ustawić za pomocą sterownika. Aktywny hamulec zjazdowy gwarantuje, że wózek golfowy nie ucieknie Ci w dół. Koła zapewniają, że wózek golfowy może być używany tak komfortowo i wydajnie, jak to tylko możliwe przez cały czas, bez względu na stan nawierzchni fairwaya.

 

Zalety elektrycznego wózka golfowego w skrócie:

 • Łatwy montaż i demontaż
 • Chroni kondycję i zdrowie
 • Łatwy w obsłudze
 • Szczególnie wytrzymały dzięki stali szlachetnej
 • Trwałe dzięki baterii litowej
 • Dostawa z akcesoriami (uchwyt na karty wyników, uchwyt na parasol i torba transportowa)
 • Niezawodny hamulec zjazdowy do miejsc pagórkowatych
 • Pomieści cały sprzęt i pozwoli Ci skupić się na grze
 • Ponadczasowy i nowoczesny design
 • Możliwość dostosowania do potrzeb dzięki indywidualnym opcjom ustawień
 • Szczególnie mały rozmiar po złożeniu - a jednocześnie bardzo łatwy w montażu i demontażu

 

Elektryczne wózki golfowe nie tylko ułatwiają życie podczas gry. Zmotoryzowani towarzysze golfa zdobywają punkty również w drodze na pole golfowe dzięki łatwej obsłudze i wygodnej konstrukcji. Twój elektryczny wózek golfowy można rozłożyć na poręczny format w zaledwie kilku prostych krokach. Zmieści się więc w każdym bagażniku. Montaż i demontaż jest bardzo łatwy.

Twój wózek golfowy jest zmontowany i gotowy do użycia w mgnieniu oka.