• Elektryczny wózek golfowy TrendGOLF STAEKER (1001-119)

The Symbol : TG1001-119

Elektryczny wózek golfowy TrendGOLF STAEKER ze stali nierdzewnej

Wózek Elektryczny
No goods
5760.00
Enter your email
Shipping within 7-10 dni
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
The Weight Of The 11.9 kg
Wózki golfowe ze stali szlachetnej
Leave your phone

Elektryczny wózek golfowy TrendGOLF STAEKER ze stali nierdzewnej

Jeśli szukasz nowego niezawodnego towarzysza na polu golfowym, to ten elektryczny wózek z polerowaną ramą ze stali nierdzewnej jest właśnie dla Ciebie.

TrendGOLF STEAKER to wózek golfowy, który zachwyca nie tylko swoim sportowym, ale i eleganckim wyglądem z doskonałą koncepcją. Ten elektryczny wózek TrendGOLF STEAKER jest bardzo łatwy w użyciu, sterowanie jest za pomocą zaledwie dwóch przycisków. Wózek rusza z łagodnym startem i przyspiesza nieprzerwanie do 8 km/h, czyli teraz męczące popołudnia na polu golfowym należą już do przeszłości, a każda runda golfa jest bardziej relaksująca niż poprzednia. Grając ze swoim temperamentem, możesz użyć siły, aby poprawić swój handicap. Podsumowywując nawet najdłuższe i górzyste trasy nie stanowią już problemu z tym elektrycznym napędem wózka.

Elektryczny wózek golfowy TrendGOLF STEAKER oferuje duży zasięg jazdy dzięki mocnemu akumulatorowi litowo-jonowemu o masie 1,3 kg, który zapewnia zasięg od 27 do 36 dołków. Zastosowany akumulator litowo-jonowy ładuje się do pełna w ciągu zaledwie 4 godzin. Ten elektryczny wózek golfowy napędzany jest przez dwa cylindryczne silniki, które nie są widoczne a są zamontowane w osi poprzecznej. Wózek utrzymuje stałą prędkość na pochyłościach pod górę lub w dół, poprzez zastosowanie aktywnego hamulca górskiego na dyfrze.

Wózek wyposażony jest w kompaktowy wskaźnik stanu akumulatora z diodami LED, funkcję pamięci prędkości i szerokie koła z funkcją wolnego koła.

Elektryczny wózków golfowy TrendGOLF STEAKER posiada drążek do przeciągania wózka z regulacją wysokości w zależności od wzrostu gracza, a można go dopasować jedną ręką. Wszystkie pokrywy uchwytów wykonane są z ekskluzywnej skóry, która zapewnia przyjemne czucie dłoni i pewny chwyt.

Mały rozmiar wózka 69 x 31 x 19 cm pozwala, aby ten wózek TrendGOLF STEAKER znalazł swoje miejsce w każdym bagażniku. System zatrzaskowy zapewnia szybki montaż i demontaż. Dzięki perfekcyjnym szybkozłączu koła można szybko zmontować lub zdemontować.

Kupując wózek, w zestawie dostawy jest także uchwyt na parasol, a także uchwyt na kartę wyników a to wszystko ze stali nierdzewnej. Całość zapakowana jest w praktyczną torbę transportową. Akumulator litowo-jonowy jest również zapakowany w osobną torbę. Oznacza to, że można go zabrać wszędzie w celu naładowania oraz ochrony.

Dodatkowo możesz do tego elektrycznego wózka TrendGOLF STEAKER domówić obręcze koła w ulubionym kolorze, w tym celu zapytaj sprzedawcę, a najlepiej wyślij email.

 

Wyposażenie:
- aktywny hamulec górski zjazdowy
- polerowana rama ze stali nierdzewnej
- drążek do przeciągania wózka z regulacją wysokości
- ekskluzywna skórzana osłona rączki
-
system szybkiego montażu / demontażu za zatrzaski
-
akumulator litowo-jonowy o masie 1,3 kg, 24 V / 10 Ah wraz z pokrowcem i ładowarką

Napęd: 

- silniki dwu rurowe w osi wózka
- elektroniczny hamulec postojowy
- ciągła kontrola prędkości za pomocą 2 przycisków
- kontrola odległości 10 sekund / 20 sekund
- funkcja pamięci
- szerokie koła z funkcją wolnego koła
- łatwy montaż / demontaż kół z szybkozłączem na zatrzaski
- bardzo kompaktowy rozmiar opakowania (zmieści się w każdym bagażniku): ok. 69 x 31 x 19 cm
- Ładowność wózka do 20 kg

Akcesoria(w zestawie):
- uchwyt na parasol wykonany ze stali nierdzewnej
- uchwyt na karty wyników wykonany ze stali nierdzewnej
- torba transportowa
- akumulator z ładowarką

 

Parametry:
- masa wózka 10,5 kg, masa akumulatora 1,3 kg
- 5 lat gwarancji na ramę
- kolorowe koła na życzenie bez dodatkowych opłat

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Icon
Dot