• Manufacturer - VOLVIK - koreańska firma produkująca bardzo wysokiej jakości piłki golfowe w różnych kolorach. Organizuje konkursy longest drive dostarczając swoje piłeczki.

Volvik (volvik.com), to znany na całym świecie producent piłek golfowych o wysokiej wydajności w ponad 23 żywych kolorach, aktualnie wprowadził na rynek NOWE piłki golfowe Tour S3 i Tour S4. Oba te produkty mają uretanowe powłoki i technologię wielowarstwowej budowy zapewniającą dystans na poziomie turniejowym i najwyższą dokładność. S3 i S4 zyskały już szerokie uznanie wśród graczy na całym świecie.

Golfiści na całym świecie odkrywają firmę Volvik, jako twórcę matowej piłki golfowej i producenta matowej piłki VIVID nr 1.

Dzięki sloganowi „Zmień grę” Volvik znów sprawia, że ​​golf staje się zabawą. Młodzi golfiści coraz bardziej angażują się w grę, ponieważ uwielbiają kolory Volvik, podczas gdy doświadczeni gracze zdają sobie sprawę, że Volvik, „nie tylko ładna buzia”, produkuje piłki golfowe, które zapewniają graczom siłę, odległość, precyzję i kontrolę.

Dla przyciągnięcia młodszych graczy, Volvik wypuścił specjalną serię piłek z postaciami MARVEL’a – a są to Iron Man, Spider Man, Capitan America, Hulk, Thor, The Averengers i inni. Piłki z tymi postaciami tworzą już historię podnosząc wartość każdej kolekcji MARVEL.