• Manufacturer - XXIO

XXIO to japoński ekskluzywny producent sprzętu golfowego, który dużo zyskał na znaczeniu w ostatnich latach.

XXIO to należąca do tej samej spółki co Srixon i Cleveland marka. Producent wyjątkowego w wyglądzie i jakości sprzętu golfowego, który oferuje szeroką gamę, od driverów, woodwów, ironów po piłki golfowe i inne akcesoria.

XXIO kładzie nacisk na tworzenie produktów o lekkiej konstrukcji, dostosowanych do bardziej umiarkowanych prędkości zamachu - swingu. Podobnie jak wiele japońskich marek, firma ma obsesję na punkcie szczegółów i tworzy każdy nowy produkt bezpośrednio od podstaw, aby stworzyć wyjątkowy i spersonalizowany produkt.

XXIO ma linie produktów przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ale etos pozostaje ten sam – tworzenie kijów, którymi łatwiej jest szybko machać. Marka twierdzi również, że ten brak wagi pomoże uniknąć zmęczenia podczas zamachu golfowego, ponieważ kije wymagają mniejszego wysiłku podczas zamachu w porównaniu do konkurencyjnych produktów. Należy też zaznaczyć, że wiele ich kijów golfowych jest mocno pozłacanych w celu podniesienia znaczenia ich wyjątkowej marki i misji.

Od momentu powstania w 2000 roku XXIO ugruntowało swoją pozycję jednej z wiodących marek w świecie golfa.

Nasza wyjątkowa technologia i poważne podejście do zaspokajania potrzeb naszych klientów były siłą napędową ciągłej ewolucji naszej linii XXIO, zapewniając, że każdy nowy model znacznie przewyższa swojego poprzednika, jeśli chodzi o odległość przenoszenia i łatwość wykonywania dobrych ujęć.
Jednocześnie stale udoskonalamy technologie, aby umożliwić wszystkim golfistom doświadczanie radości z gry w golfa – przyjemnego uczucia solidnego uderzenia i dreszczu emocji związanych z uderzeniem w tor wodny od tee – w pełni.

Marka XXIO wzięła swoją nazwę od rzymskiej cyfry oznaczającej 21 (XXI) i litery O, która po japońsku oznacza „król” i skrót od ON (jak w „Naprzód”). Zatem XXIO oznacza „Naprzód jako król XXI wieku!”

Z biegiem lat XXIO zyskało silną reputację marki godnej zaufania i niezachwianą lojalność golfistów na całym świecie, z których wielu przysięga na nią, kierując się mottem: „Z XXIO nie można się pomylić”.