• Manufacturer - XXIO

XXIO to japoński ekskluzywny producent sprzętu golfowego, który dużo zyskał na znaczeniu w ostatnich latach.

XXIO to należąca do tej samej spółki co Srixon i Cleveland marka. Producent wyjątkowego w wyglądzie i jakości sprzętu golfowego, który oferuje szeroką gamę, od driverów, woodwów, ironów po piłki golfowe i inne akcesoria.

XXIO kładzie nacisk na tworzenie produktów o lekkiej konstrukcji, dostosowanych do bardziej umiarkowanych prędkości zamachu - swingu. Podobnie jak wiele japońskich marek, firma ma obsesję na punkcie szczegółów i tworzy każdy nowy produkt bezpośrednio od podstaw, aby stworzyć wyjątkowy i spersonalizowany produkt.

XXIO ma linie produktów przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, ale etos pozostaje ten sam – tworzenie kijów, którymi łatwiej jest szybko machać. Marka twierdzi również, że ten brak wagi pomoże uniknąć zmęczenia podczas zamachu golfowego, ponieważ kije wymagają mniejszego wysiłku podczas zamachu w porównaniu do konkurencyjnych produktów. Należy też zaznaczyć, że wiele ich kijów golfowych jest mocno pozłacanych w celu podniesienia znaczenia ich wyjątkowej marki i misji.

Dot