• Piłki do golfa lub jak ktoś woli piłeczki golfowe do gry w golfa, dla bardzo dobrych golfistów, średnio grających i początkujących graczy w golfa. Piłki golfowe nowe i używane tzw. lakeballs. Czyli piłeczki tanie i drogie, lepsze i normalne

 

Na naszej stronie znajdziesz piłki do golfa dla każdego gracza. Od piłek dla początkujących do najlepszych czyli profesjonalistów. Naszym założeniem jest dostarczanie piłek wg upodobania, zamiłowania do marki czy umiejętności.
Aktualnie dostarczamy naszym Golfistom i Golfistkom piłki nowe i używane tzw. lake_balls.

Najbardziej popularne marki i rodzaje piłek znajdziesz poniżej, możesz je posegregować wg nazwy, ilość warstw (ważne przy umiejętnościach), lub wg ulubionego koloru. Wybór znajduje się po lewej stronie ekranu na dole.
 

Aktualnie znane marki w naszym sklepie internetowym: Titleist, Callaway Golf, TaylorMade, Wilson Staff oraz Srixon, Spalding, Ultra. 

Nowe marki mniej znane w Polsce, ale popularne w krajach gdzie golf jest bardziej rozwinięty i dotrzymujące kroku znanym rozwiązaniami i trwałością to: Snyder Golf, Nassau Golf, Redline oraz Volvik

 

Standardowo piłki golfowe sprzedawane są w pudełkach po 12 sztuk (tuzin), jednakże i często robione są promocje i można kupić w dobrej cenie piłki pakowane po 15 lub 24 sztuki.