• Chcesz spróbować zagrać w golfa?, kup tani zestaw do sprawdzenia się na polu golfowym

Każdy kiedyś zaczynał swoją grę, lub też został obdarowany prezentem w którym się zakochał, dla tego w tym dziale przedstawiamy zestawy golfowe dla nowych przyszłych polskich mistrzów golfa. W dziale tym znajdziecie całkowicie skompletowane zestawy do gry w golfa oraz pojedyncze kije golfowe dla golfistów zaczynających przygodę z golfem

Sprzęt golfowy w zestawach lub pojedynczo został zaprojektowany w taki sposób, aby można było trenować uderzenia każdym rodzajem kija na każda odległość z przekazaniem jak najlepszego wybicia.

Zestawy są specjalnie zaprojektowane i wykonane są z dobrej jakości materiałów, które dbają o zdrowie graczy, chociażby przy uderzeniu kijem w ziemię np. grafitowe szafty ze specjalną konstrukcją główki kija. Kije pozwalają na łatwiejsze oswojenie się z grą a mniej zaawansowanym golfistom pozwalają na łatwiejsze wybicie piłki oraz bardziej wybaczają nieczyste uderzenia w piłkę golfowa.

 

Jeden z najstarszych producentów z tradycjami w golfie marka Wilson Staff. Dostarcza odpowiednie dla początkujących w golfie zestawy kijów dla pań, panów i juniorów. Zestawy, których w skład wchodzą kije i torby wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Marka Wilson Staff ma pomóc zapoznać się z zasadami gry w golfa i pokochać tą grę do końca życia.