• Kij golfowy driver Callaway PARADYM X 9°, szaft HZRDUS LV 60, Stiff

The Symbol : 4H689041J300

Kij golfowy driver Callaway PARADYM X 9°, szaft HZRDUS LV 60, Stiff

Typ gracza Gracz praworęczny
2580.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 1.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Kij golfowy driver Callaway PARADYM X 9°, szaft HZRDUS LV 60, Stiff, midspin

Nowa filozofia Callaway przy wprowadzeniu nowoczesnych driverów PARADYM na rynek golfa.

Aby stworzyć nowy paradygmat dla golfistów, wymyśliliśmy na nowo sposób, w jaki driver powinien być zbudowany od podstaw. To całkowita zmiana wydajności, z projektem, który radykalnie zrywa z kompromisem między niewiarygodną odległością, a wyjątkowym wybaczaniem. Konstrukcja Paradym Shift obejmuje pierwszą w branży ramę karbonową 360, która eliminuje tytan z korpusu, dzięki czemu możemy maksymalnie zwiększyć wagę i stabilność.

Model drivera Paradym zapewnia wyrafinowany kształt z wysokim MOI i regulowanym wyważeniem obwodowym.

Zaprojektowany dla graczy na każdym poziomie umiejętności, ten kij promuje wysoką charakterystykę startu i niską rotację wraz z neutralnym lotem piłki. To nasze najlepsze połączenie dystansu, przebaczenia i elastyczności.

 

Cechy i zalety

Paradymalna zmiana odległości od pierwszej w branży obudowy z włókna węglowego 360° Obudowa z włókna węglowego 360° promuje bezprecedensową redystrybucję masy w celu maksymalizacji odległości. Trójosiowa korona z włókna węglowego i podeszwa z kutego włókna węglowego są o 44% lżejsze niż tytanowe podwozie. Ta ogromna oszczędność masy została przeniesiona w celu uzyskania wyższego MOI i zwiększonego wybaczania.


Szybkość i stabilność dzięki nowej Jailbreak A.I.

Callaway i ich nowa sztuczna inteligencja zaprojektowała system Jailbreak, który zapewnia stabilność zarówno w kierunku poziomym, jak i skrętnym. Teraz, dzięki o 33% lżejszej konstrukcji, poprawili stabilność dla większej prędkości piłki dzięki.


Nowa twarz zaprojektowana przez sztuczną inteligencję zoptymalizowana pod kątem dyspersji w dół

Całkowicie nowa sztuczna inteligencja optymalizacja twarzy zwiększa prędkość, start i rotację, a teraz zmniejsza rozrzut. To najbardziej zaawansowana na świecie twarz drivera zaprojektowana przez sztuczną inteligencję.


Wiodąca w branży nakładka na twarz i kuta tarcza z tytanu zapewniają dużą prędkość piłki.

Paradym jest pierwszym driverem, który wykorzystuje wiodącą w branży technologię kubków lica Callaway. Producent połączył osłonę twarzy z mocną, kutą tytanową powierzchnią czołową, co zapewnia większy transfer energii do piłki niż standardowa wkładka czołowa drivera.


Regulowane obciążenie obwodowe dla pożądanego kształtu strzału

Głowica drivera ma wyrafinowany kształt z wysokim MOI i regulowanym wyważeniem obwodowym. Od ciężaru przesuwnego 15 g gracze mogą doświadczyć średnio 12 jardów korekty kształtu strzału.

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Icon
Dot