• Kij golfowy driver Callaway PARADYM X 9°, szaft HZRDUS LV 60, Stiff

The Symbol : 4H691541O400

Kij golfowy driver Callaway PARADYM X 9°, szaft HZRDUS LV 60, Stiff

Typ gracza
Gracz praworęczny
2580.00
opak Add to wishlist
Oblicz ratę

Installment 0% from : / mc

Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier InPost (pobranie) 0
ORLEN Paczka 14
Kurier InPost 20
The Availability Of Mało
The Weight Of The 1.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Kij golfowy driver Callaway PARADYM X 9°, szaft HZRDUS LV 60, Stiff, midspin

Nowa filozofia Callaway przy wprowadzeniu nowoczesnych driverów PARADYM na rynek golfa.

Aby stworzyć nowy paradygmat dla golfistów, wymyśliliśmy na nowo sposób, w jaki driver powinien być zbudowany od podstaw. To całkowita zmiana wydajności, z projektem, który radykalnie zrywa z kompromisem między niewiarygodną odległością, a wyjątkowym wybaczaniem. Konstrukcja Paradym Shift obejmuje pierwszą w branży ramę karbonową 360, która eliminuje tytan z korpusu, dzięki czemu możemy maksymalnie zwiększyć wagę i stabilność.

Model drivera Paradym zapewnia wyrafinowany kształt z wysokim MOI i regulowanym wyważeniem obwodowym.

Zaprojektowany dla graczy na każdym poziomie umiejętności, ten kij promuje wysoką charakterystykę startu i niską rotację wraz z neutralnym lotem piłki. To nasze najlepsze połączenie dystansu, przebaczenia i elastyczności.

 

Cechy i zalety

Paradymalna zmiana odległości od pierwszej w branży obudowy z włókna węglowego 360° Obudowa z włókna węglowego 360° promuje bezprecedensową redystrybucję masy w celu maksymalizacji odległości. Trójosiowa korona z włókna węglowego i podeszwa z kutego włókna węglowego są o 44% lżejsze niż tytanowe podwozie. Ta ogromna oszczędność masy została przeniesiona w celu uzyskania wyższego MOI i zwiększonego wybaczania.


Szybkość i stabilność dzięki nowej Jailbreak A.I.

Callaway i ich nowa sztuczna inteligencja zaprojektowała system Jailbreak, który zapewnia stabilność zarówno w kierunku poziomym, jak i skrętnym. Teraz, dzięki o 33% lżejszej konstrukcji, poprawili stabilność dla większej prędkości piłki dzięki.


Nowa twarz zaprojektowana przez sztuczną inteligencję zoptymalizowana pod kątem dyspersji w dół

Całkowicie nowa sztuczna inteligencja optymalizacja twarzy zwiększa prędkość, start i rotację, a teraz zmniejsza rozrzut. To najbardziej zaawansowana na świecie twarz drivera zaprojektowana przez sztuczną inteligencję.


Wiodąca w branży nakładka na twarz i kuta tarcza z tytanu zapewniają dużą prędkość piłki.

Paradym jest pierwszym driverem, który wykorzystuje wiodącą w branży technologię kubków lica Callaway. Producent połączył osłonę twarzy z mocną, kutą tytanową powierzchnią czołową, co zapewnia większy transfer energii do piłki niż standardowa wkładka czołowa drivera.


Regulowane obciążenie obwodowe dla pożądanego kształtu strzału

Głowica drivera ma wyrafinowany kształt z wysokim MOI i regulowanym wyważeniem obwodowym. Od ciężaru przesuwnego 15 g gracze mogą doświadczyć średnio 12 jardów korekty kształtu strzału.

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question