• Kij golfowy driver Callaway Rogost (Triple Diamond) TD LS DR 10,5, szaft Tensei White 75, X-STIFF

The Symbol : 4G0015288S400

Kij golfowy driver Callaway Rogost (Triple Diamond) TD LS DR 10,5 TENW75 GR X-STIFF

Typ gracza
Gracz praworęczny
Kąt kija (driver)
Szaft
Stiff
2395.00 -8% 2195.00
Lowest price in the last 30 days:
2395
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier InPost (pobranie) 0
ORLEN Paczka 12
Kurier InPost 20
The Availability Of Mało
The Weight Of The 1.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Kij golfowy Callaway Rogue ST Triple Diamond to driver (Low Spin 10,5°, X-stiff, dla graczy praworęcznych) 

 

Driver Callaway Rogue ST Triple Diamond LS jest dobrze zaprojektowanym kijem golfowym dla lepszego gracza. Niższy start i mały spin. Bardzo kompaktowa głowa, która częściowo wybacza. Poświęca trochę przebaczenia.

Callaway wprowadził w 2022 roku linię Rogue ST i driver Triple Diamond LS wraz z trzema braćmi, czyli Max, Max LS i Max D. Natomiast zgodnie ze swoim charakterem Tour, Rogue ST Triple Diamond LS został zaprojektowany by być modelem z najmniejszym spinem. 

Na pierwszy rzut oka w driverze Rogue ST Triple Diamond LS nie ma nic, co odróżniałoby go od innych driverów z rodziny Rogue ST. Ma tę samą matową czarną, wyblakłą koronkę z włókna węglowego z cienkim złotym paskiem na krawędzi spływu. Natomiast w centralnym punkcie podeszwy jest złota kaseta Tungsten Speed Cartridge w pobliżu tylnej części główki kija. Patrząc na podeszwę ujawnia się zasadnicza różnicę: jest ciężar w pobliżu środka lica. Dodatkowo główną różnicą między Triple Diamond LS, a innymi modelami jest jego rozmiar. Patrząc samodzielnie Triple Diamond LS wygląda kompaktowo, ale nie przerażająco mały. Wg danych jest o 10 cm3 mniejszy od braci.

Według Callaway, Rogue ST Triple Diamond LS to model drivera o najniższej rotacji - spinie. Wkładka Tungsten Speed w Triple Diamond LS jest najlżejszą z czterech driverów z rodziny Rogue ST o wadze 20 gramów. Oszczędności te są umieszczane w okrągłym, regulowanym ciężarze w pobliżu twarzy, który optymalizuje CG, jednocześnie nieznacznie umniejszając przebaczenie. Natomiast przy zastosowaniu mniejszej głowy w stylu Tour, Triple Diamond LS robi imponującą robotę, utrzymując prędkość piłki podczas niefortunnych sytuacji. 

Z opinii w internecie od użytkowników tego typu kija wynika, że jest to kij dla szybszych swingersów, którzy cenią wygląd i funkcjonalność ponad maksymalne wybaczenie.

 

  • kąt główki (nominalny) 10,5°
  • szaft grafitowy Mistubishi Tensei White 75 graphite X-Stiff
  • główka Rogue ST Max D z obciążnikiem z wolframu
  • regulacja kąta w zakresie od 9,5 do 12,5°
  • lie 60,0°
  • wielkość główki 450 cc
  • swingweight D3
  • w zestawie pokrowiec na główkę lecz bez klucza do regulacji

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question