• Piłki golfowe Wilson Staff Model (białe)

The Symbol : WGWP29000

Piłki golfowe Wilson Staff Model (białe)

Ilość warstw piłki 4 warstwy
Kolory piłek Biały
229.00 -13% 199.00
couples Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.6 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Piłki golfowe Wilson Staff Model (białe)  

 

4-częściowa uretanowa piłeczka golfowa Staff Model to piłka golfowa prawdziwego kalibru typu Tour, zapewnia niezrównaną precyzję, szybkość i spójność. Wyjątkowość tej piłki polega na dokładnie kontrolowanemu procesowi aplikacji farby, tak aby była ona wyjątkowo równo i nie wpływała na idealny kształt piłki. Zadanie jest jedno ma być z niemal nieskazitelnym wykończeniem. Oznacza to, że możesz jej ufać, a piłeczka Staff Model zawsze poleci tam, gdzie tego potrzebujesz. Czysta precyzja. 

V-COR™ ZAAWANSOWANA WYDAJNOŚĆ: Unikalna kompozycja rdzenia piłki zwiększa energię, aby wygenerować maksymalną prędkość na licu kija, co zapewnia lepsze wyniki na dystansie.

4-WARSTWOWA, WIROWANIE I KONTROLA: Więcej warstw. Wyższa rotacja. Lepsza kontrola. Niezrównana odległość i kształtowanie uderzeń poprzez powłokę piłeczki. Przewidywalna stabilność przy uderzeniach zbliżających się i wyjątkowa kontrola na greenie.

 

3SIX2 BEZSZWOWA POKRYWA URETANOWA: bezszwowy wzór z 362 wgłębieniami wygładza przepływ powietrza wokół piłki, zapewniając niższą trajektorię piłki i maksymalną odległość.

 

W opakowaniu 12 szt. piłek  

 

Kompresja 95
Ilość części (powłok) 4.

Ilość dołków na piłce: 362 
Powłoka: Uretanowa

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Icon
Dot