• Piłki golfowe Wilson Staff TRIAD (białe)

The Symbol : WG2004901

Piłki golfowe Wilson Staff TRIAD (białe)

Ilość warstw piłki 3 warstwy
Kolory piłek Biały
210.00 -25% 158.00
couples Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 20
Kurier InPost 20
Kurier InPost (pobranie) 21
The Availability Of Mało
The Weight Of The 0.6 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Piłki golfowe Wilson Staff TRIAD (białe)

 

Wilson Triad to nowa piłka do golfa, która ma premierę roku 2022.  Piłka Wilson Triad to dużo zaawansowanej technologii za niewielkie pieniądze, piłka zaprojektowana, aby wycisnąć więcej z twojej gry. Jeśli jesteś graczem jednocyfrowym lub masz handicap do 18, ta piłka powinna znaleźć się na Twojej liście zakupów. Wilson oferuje prawdziwą piłkę golfową, której z radością użyje każdy zawodowiec.

 

Aby osiągnąć wyższy współczynnik MOI, inżynierowie Wilsona przenieśli ciężar z rdzenia (najcięższej części piłki) na zewnątrz piłki. Przeniesienie ciężaru pomogło również osiągnąć idealną równowagę w Triadzie, co skutkuje prostszymi strzałami w green i prostszymi puttami. schodzi na gorąco - i jest dokładny.

 

85-kompresja oznacza, że Triad zawiera również najcieńszą w historii odlewaną uretanową powłokę Wilsona – która jest tym samym materiałem, jak się domyślasz z piłeczek Pro V1. Zaprojektowany, aby zapewnić wysokie tarcie i zapewnić lepszą przyczepność między piłką a licem kija podczas krótkich uderzeń, golfiści powinni odkryć, że uzyskają dodatkową rotację i lepsze wyczucie przy użyciu ironów od średnich do niskich, co pozwoli im atakować więcej greenów. Konstrukcja Triady zapewnia jednolitą gęstość dzięki trzem warstwom – gumowemu rdzeniowi, warstwie termoplastycznej i uretanowej powłoce – i eliminuje wszelkie niespójności produkcyjne wewnątrz piłki, aby zapewnić idealną równowagę i czyste toczenie na greenach.

 

  • Kompresja 85:
  • Ilość części (powłok) 3
  • Materiał powłoki: Uretan
  • Piłka zgodna z przepisami USGA & R&A

 

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Icon
Dot