• Zestaw kijów do golfa Wilson PRO STAFF COMBO H5, H6, 7-SW grafitowe szafty dla kobiet (7 szt.), set

The Symbol : 4CB22911T1006

Wilson zestaw kijów PRO STAFF COMBO H4, H5, 6-SW stalowe szafty

Typ gracza Gracz praworęczny
2460.00
piece Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price 0
Kurier InPost (pobranie) 0
Kurier InPost 20
The Availability Of Mało
The Weight Of The 6 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Fantastyczna oferta dla nowych i średnio grających golfistek.
Jest to zestaw żelaz i woodów Wilson Prostaff Combo w przyjemnej kolorystyce.


Ten nowy zestaw Prostaff Combo składa się z popularnych kijów golfowych z nowej gamy Wilsona, 2 hybrydy 5 i 6, oraz zestaw żelazek 7-SW o grafitowym trzonku o standardowej długości (razem 7 kijów). Zestaw to wszystko dla gracza rekreacyjnego, który chce czerpać przyjemność z gry i iść dalej w celu podniesienia umiejętności. (Ten świetny zestaw jest dla golfistki z wolniejszym zamachem lub tych Pań, które mają problemy ze ścięgnami lub stawami i potrzebują czegoś bardziej pomocnego – lub też dla seniorki lub juniora, który chce trochę więcej dystansu)!

Kije mają maksymalny rozmiar głowy i duży, zagięty do tyłu ślad zwiększa MOI kija, zapewniając większą dokładność. Precyzyjny aerodynamiczny kształt głowy radykalnie obniża środek ciężkości, zapewniając optymalną wydajność startu.

Prawdziwa rewolucja technologiczna ulepszania gry. Skrajne podcięcie wnęki osiąga bardzo niski środek ciężkości, aby wystrzelić piłkę prosto na fairway.

Precyzyjne główki kijów golfowych wykonane są ze stali nierdzewnej 431 z łatwym ustawieniem górnej linii i podeszwy. Grafitowe szafty pomagają w uzyskaniu lepszej dokładności uderzenia i lotu piłki. Żelazka mają doskonały wybaczający trzonek do wymachu Standard, oraz miękkie i trwałe uchwyty na każdą pogodę zapewniają doskonałą reakcję i lepsze czucie w dłoni.

Do dopełnienia całości zestawu należy dokupić jedynie kij golfowy typu putter. Tutaj proponujemy wspaniałą gamę kijów linii Wilson Staff INFINITE o różnym kształcie główki i szaftu w celu lepszej precyzji uderzeń już do samego dołka.


Informacje dodatkowe:

  • Szafty grafitowe – kolor biały
  • Kije 5 hybryda, 6 hybryda, 7 iron, 8, iron, 9 iron, PW, SW
  • Covery na woody – szaro-błękitne


 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Icon
Dot