Wg największych fachowców w sprawie golfa - MyGolfSpy, to kije golfowe Callaway Rogue ST MAX OS, są najlepsze i najbardziej poprawiające grę w golfa w roku 2022.

MyGolfSpy w swoim ośrodku testowym w Wirginii w USA, który jest najbardziej wszechstronnym ośrodkiem testowania sprzętu golfowego dla konsumentów na świecie, przeprowadziło badania i właśnie na ich podstawie przedstawiamy irony Callaway Rogue ST MAX w celu zachęcenia i możliwości ich nabycia w Polsce w naszym sklepie.

Żelazka Rogue ST MAX OS zapewniają wyrafinowany kształt poprawiający grę, z szybkim startem, szeroką podeszwą i ulepszonym offsetem. Zostały zaprojektowane specjalnie dla golfistów ze średnim i wysokim handicapem, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje irony i cieszyć się dobrym wynikiem w grze.

W ironach tych zastosowano precyzyjne ważenie wolframu dla optymalnego startu. Te żelaza zawierają do 49 g wolframu o wysokiej gęstości, co stanowi wzrost o 188% w porównaniu z ironami MAVRIK. Zapewnia lepsze warunki startu i maksymalizuje prędkość na całej twarzy kija.

Kije można nabyć w naszym sklepie na www.pilkigolfowe.pl - szybkie wybieranie tutaj:irony Callaway Rogue ST MAX