Uważasz się za lepszego gracza?, masz HCP poniżej 18? To ten kij golfowy - Driver Callaway Rogue ST Triple Diamond LS przygotowany przez zespół Callaway właśnie dla Ciebie. Jak rozpoznać ten kij? Ma 3 kwadraciki. Natomiast LS oznacza Low Spin. Podsumowywujac ma niższy start i mały spin, lepszą szybkość ze względu na mniejsza główkę.

Według Callaway, Rogue ST Triple Diamond LS to model drivera o najniższej rotacji - spinie. Wkładka Tungsten Speed w Triple Diamond LS jest najlżejszą z czterech driverów z rodziny Rogue ST o wadze 20 gramów. Oszczędności te są umieszczane w okrągłym, regulowanym ciężarze w pobliżu twarzy, który optymalizuje CG, jednocześnie nieznacznie umniejszając przebaczenie. Natomiast przy zastosowaniu mniejszej głowy w stylu Tour, Triple Diamond LS robi imponującą robotę, utrzymując prędkość piłki podczas niefortunnych sytuacji.

Z opinii w internecie od użytkowników tego typu kija wynika, że jest to kij dla szybszych swingersów, którzy cenią wygląd i funkcjonalność ponad maksymalne wybaczenie.