Wózki elektryczne FLAT CAT mają w swojej ofercie zawansowane sterowanie w manetce do ich prowadzenia. Popychasz ją on jedzie do przodu, łapiesz za nią zatrzymuje się. Oprócz tego ma asystenta dystansu, który pozwala na przejazd określonej odległości 20, 30 lub nawet 200 metrów. Natomiast w wózku zastosowano 2 elektryczne bez szczotkowe silniki w piastach kół i bez przekładniowy napęd bezpośredni, który się nie zużywa.

Bateria w tych wózkach wytrzymuje na 36 dołków, a maksymalny czas ładowania 6 godzin (w zależności od zużycia baterii). Zastosowano akumulator litowo-jonowy 24V / 6,6 Ah).

Kupując wózek golfowy marki Flat Cat kupujesz wysokiej jakości niemiecki produkt z Bawarii. Producent oferuje świetny i niewiarygodnie dobry stosunek jakości do ceny. Flat-Cat to nowa generacja wózków do golfa, a same wózki stają się coraz bardziej popularne i ważne, czyli twój personalny „caddies odciążający i relaksujący plecy”, a to także prawdziwy atut dla młodzieży, a nawet dzieci. Dzięki skutecznej realizacji i dużej wiedzy właściciela firmy i jego personelu, wózki golfowe produkowane są na najwyższym poziomie i w absolutnie rozsądnych cenach. Każdy, kto go będzie używał, będzie mógł nazwać Flat Cat swoim własnym, będzie wiedział, o czym mówimy i piszemy.

Jesteśmy przekonani, że ta marka będzie tak samo mocna jak w Niemczech, gdzie jest sprzedawana tylko w najlepszych sklepach i proshopach. Wspaniałe cechy płaskiego kota to:

  • elegancki wygląd i dostępne w klasycznej kolorystyce (czarny, srebrny, srebrny tytan)
  • łatwa obsługa wózków golfowych
  • bardzo mały, poręczny i płaski rozmiar opakowania
  • bezstopniowa funkcja odległości, regulator prędkości, obwód zabezpieczający, wolne koło i funkcja pamięci dla e-wózków
  • obsługa klienta producenta (także u nas w Polsce)
  • koła z łożyskami i bezszelestna praca silników
  • nowoczesne, opatentowane materiały i funkcje (np. bateria litowa, śruby ze stali nierdzewnej, funkcja dotykowa)
  • wspaniałe detale i akcesoria (np. bateria, ładowarka, uchwyt karty wyników Flat Cat, uchwyt z regulacją wysokości, przedłużenie uchwytu torby)

Flat Cat to producent, który chce produkować kolejne generacje produktów golfowych - specjalizuje się on w szczególności w produkcji i sprzedaży trwałych i mocnych wózków golfowych. Marka przekazuje tę skoncentrowaną wiedzę swoim klientom. Dlatego produkty Flat-Cat można teraz znaleźć również w obszernej ofercie online na pilkigolfowe.pl .

Oferujemy Państwu następujące produkty: wózek elektryczny lub wózek do pchania.