Miło nam poinformować szanownych golfistów i golfistki, że sprzedawane przez nas zegarki podnoszą swoją jakość i są bardziej wydajne na polach golfowych. Właśnie wdrożyliśmy do sprzedaży następcę sprzedawanego przez nas udanego zegarka GPS W10 na GOLFBUDDY AIM W11, który oferuje szereg ulepszeń, w tym szybszy ekran dotykowy, ceramiczną ramkę i dynamiczną odległość uderzenia piłki.

Zegarek AIM W11 oferuje kilka potężnych funkcji, których nie można znaleźć w większości innych zegarków golfowych GPS, takich jak pofałdowanie zieleni i regulacja nachylenia pola golfowego.

AIM W11 jest fabrycznie załadowany 40.000 pól golfowych na całym świecie i oferuje bezpłatne aktualizacje. Posiada stopień wodoodporności IPX7, co oznacza, że ​​może być używany podczas najcięższych opadów.

Istnieją też dodatkowe funkcje, które można odblokować za pomocą inteligentnej aplikacji GOLFBUDDY, którą można połączyć z zegarkiem na ich stronie.

Posumowywując zegarek dostał uznanie i został opisany w Golf&Roll w numerze 12.2021 w dziale G&R Trendy, obok  zegarka Garmin S42 i Skycaddie LX5.