Niemiecki Związek Golfa ma przyjemność powitać nowego oficjalnego partnera w dziedzinie piłek golfowych na 2021 r w Niemczech.

Dzięki SNYDER Golf, Niemieckiemu Związkowi Golfa udało się powiązać innowacyjnego i ekscytującego producenta produktów golfowych ze sportem golfowym w Niemczech w 2021 roku.

Rozinna firma Schneider & Schneider Sports GmbH z siedzibą w Karlsruhe jest właścicielem marki SNYDER Golf i jednocześnie szanowanym producentem piłek golfowych, a co za tym idzie staje się partnerem aktywnego towarzysza golfa w Niemczech. SNYDERGolf jest zorientowany na sport, charakteryzuje się innowacyjnością i portfolio produktów, które pozwalają golfistom na wszystkich poziomach cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami z gry.

Marcus Neumann, dyrektor ds. Sportu w DGV, powiedział, „Cieszę się, że dzięki SNYDERGolf zyskaliśmy nowego partnera, który od kilku lat kształtuje golfa w Niemczech dzięki innowacyjnemu i zróżnicowanemu portfolio produktów. Zaangażowanie SNYDER Golf nie będzie jednowymiarowym sponsoringiem, ale partnerstwem aktywnie prowadzonym przez obie strony!”.

Założyciel i właściciel marki SNYDERGolf, Klaus-Peter Schneider złożył podziękowania Niemieckiemu Związkowi Golfa za zaufanie, jakim obdarzył ich markę, oraz to, że możeme aktywnie towarzyszyć golfowi w Niemczech. Obiecał, że do tego zadania podejdzie z taką samą dynamiką i wigorem, z jakim żyjemy na co dzień na SNYDERGolf”


W tym momencie Niemiecki Związek Golfa do początku sezonu golfowego 2021 uznaje SNYDERGolf jako oficjalną piłką golfową w Niemczech.


Dystrybutorem piłek SNYDER w Polsce jest nasza firma TOMA Golf, www.pilkigolfowe.pl


Logo German Golf Association dla SNYDERGolf.