Piłki golfowe Triad od firmy Wilson Staff wchodzą z konkretnym założeniem, mają za zadanie pomóc golfistom ze średnim handicapem, aby grać poniżej 80 uderzeń po raz pierwszy, a później już regularnie.

Nowe piłki Triad firmy Wilson mają strukturę rdzenia, która sprzyja prostemu lotowi piłki i znajdowaniu więcej fairwayów – co ich zdaniem jest kluczem do zbliżenia wyniku brutto do normy. Czyli jak podaliśmy wyżej uzyskać 80 uderzeń lub mniej w całej rundzie.

Projekt Triad to piłeczki o wysokim współczynniku MOI, który przenosi ciężar z rdzenia na zewnętrzne warstwy piłki golfowej, co skutkuje większą prędkością piłki i niższym spinem po uderzeniu driverem, co zapewnia bardziej stabilny lot piłki i więcej trafień na fairwayach.Projekt i funkcje piłek golfowych Wilson Triad
  • Piłki Triad są najwyższej jakości, miękką, trójwarstwową konstrukcją z uretanową powłoką i są skierowane bezpośrednio do golfistów ze średnimi handicapami.
  • Piłeczki golfowe Triad mają opatentowaną konstrukcję Tri-Balanced, w której każda warstwa ma tę samą gęstość materiału. Piłka skutecznie zachowuje się jak model jednoczęściowy.
  • Struktura wagowa piłek Triad pomaga uzyskać niewiarygodnie stabilny lot piłki przy minimalnym spinie, aby znaleźć więcej fairwayów i wycisnąć dodatkowy dystans.
  • Powłoka piłek golfowych Triad jest uretanowa, a w tym modelu wyjątkowo bardzo cienka, co powoduję więcej interakcji z kijem i zapewnia idealny lot piłki.


Ile kosztują piłki golfowe Wilson Triad?
Nowe piłki dostępne są w Polsce od lutego 2022. Każdy golfista może je nabyć w naszym sklepie w opakowaniach 12 sztuk - czyli tuzin, lub kupić po 3 sztuki, aby samemu przetestować.

Zakup na naszej stronie: www.pilkigolfowe.pl