Pole golfowe Krakow Valley Golf & Country Club, to jedno z największych pól golfowych w Polsce. Znajduje się na północy Krakowa niedaleko miasta Krzeszowice we wsi Paczółtowice. Położenie to pozwala na grę w Krakowie i Śląsku.

Miejsce to posiada 18-to dołkowe mistrzowskie pole golfowe oraz akademię 6-cio dołkową, która jest idealnym miejscem dla nauki gry w golfa dla początkujących. Należy dodać, że jest to rzadkością aby dostępne było takie miejsce dla tych co chcą rozpocząć przygodę z golfem.

Pole to jest bardzo lubiane przez graczy, którzy uwielbiają grać długimi kijami typu driver, czyli tych co lubią grę na dalekie dystanse. Prawie wszystkie dołki pozwalają na ich użycie i wybaczają w przypadku slajsów. Rozległość i położenie pola daje spokój i ciszę dla golfistów i golfistek, a także niezapomniane doznania krajobrazowe.

Do dyspozycji graczy na miejscu duży driving range, chipping place, green do puttowania, pro-shop oraz możliwość wypożyczenia melexów.

W tym roku 2021 dużym atutem pola jest możliwość udziału w turniejach golfowych w bardzo przyjaznych cenach, bo są to kwoty do 160 zł za rundę 18 dołków. Czyli mistrzowskie pole w mistrzowskiej cenie.