Klub golfowy w Ochmanowie to aktualnie 9-cio dołkowe pole golfowe, które od końca tego roku lub już na wiosnę roku 2022 będzie pełno wymiarowym tj. 18-dołkowym obszarem parkowym z wieloma przeszkodami wodnymi jak potok, stawy, bunkry i bardzo duże greeny. Trudności jest wiele, przynajmniej trzy dołki przechodzą przez potok i dodatkowo są zlokalizowane obok stawów. Natomiast ostani 18-ty dołek jest chba najtrudniejszym, każdy golfista, musi trafić na cypel z greenem, a wcześniej wylądować w wąskim obszrze za stawem.

Pole posiada "starą" 9-tkę, która jest poprzeplatana z 2-gą "nową" dziewiątką, która to powoduje, że gracze w golfa musza dobrze układać swoją strategię gry kijami golfowymi typu irony, czy szczególnie driver. Na starej cześci pozostają nadal małe greeny, a na nowych dołkach duże i mocno pofałdowane duże greeny. Wszytskie te greeny są szybkie i dobrze zadbane.

Aktualnie przy polu jest Domek Klubowy ze wspaniałym tarasem, z którego widać kilka dołków i golfistów. Sama atmosfera w klubie pomiędzy golfistami i golfistkami oraz personelem jest barzo przyjazna, towarzyska i otwarta na gości krajowych i zagranicznych. W domku klubowym, można zjeść pyszne dania i przekąski przed po lub całej rundzie golfa.

Dojazd do pola jest bardzo dobry, zjeżdza się z obowdnicy Krakowa w kierunku zjazdem do Wielczki lub 2-gim z Niepołomic, a następnie lokalnymi drogami do Ochmanowa do Klubu Golfowego.

Plan pola golfowego w Ochmanowie (Kraków-Golf)