Dzisiaj piszemy o najlepszych o czymś innym, jednak związanym z golfem – czyli szaftach FUJIKURA VENTUS do driverów. Według oceny GOLF WRX są one aktualnie na 1-wszej pozycji w 2022 roku. Poniżej kilka informacji na temat 3 ich rodzajów.


VENTUS TR Red
Najbardziej miękka część szczytowa z linii TR jest idealna dla graczy poszukujących średnio-wysokiego profilu startu z kontrolowanym obrotem i zwiększoną stabilnością.

VENTUS TR Blue
Potężne połączenie stabilności i czucia, TR Blue zachowuje wyjątkowo sztywną część szczytową, zapewniając doskonałą kontrolę podczas uderzenia. Zwiększona sztywność skrętna tworzy profil o zwiększonych możliwościach obciążenia dla golfistów z bardziej agresywnym swingiem przy jednoczesnym zachowaniu gładkiego ogólnego odczucia.

VENTUS TR Black
Najsztywniejszy do tej pory szaft VENTUS. Niezwykle sztywne sekcje czubka i uchwytu współpracują ze sobą, aby wspierać graczy z prędkościami podobnymi do zawodowych golfistów z Tour, którzy preferują uczucie minimalnego lub zerowego ugięcia podczas wymachu. Jako szaft jest przeznaczony dla graczy o szybkim uderzeniu, wytrzymując nawet najbardziej agresywne uderzenia w piłkę golfową.

Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą szaftu napisz email lub zadzoń. Info na naszej stronie www.pilkigolfowe.pl