W tym roku 2021 Wilson Staff wypuścił nowy Model CB, czyli tradycyjne irony (żelaza) dla dobrze grających i świetnych graczy z doskonałym wyczuciem. Kije Wilson Staff Model CB, kupują gracze którzy wiedzą dobrze, że za dobry kuty sprzęt należy wydać około 5000 zł.

Od 2019 roku zaczęto znowu spoglądać na markę Wilson Staff, a to za sprawą świetnego golfisty amerykańskiego w barwach Wilson Staff - Garego Woodlanda, który wygrał US OPEN 2019. To wielkie wydarzenie spowodowało, że pracownicy WS zadecydowali, iż jest to idealny czas na wprowadzenie nowych kutych ironów.

Żelaza Staff Model CB, podobnie jak jego wcześniejszy model Staff Model Blade, jest wykuty ze stali węglowej 8620, aby zapewnić doskonałe czucie i sprzężenie zwrotne przy uderzeniu. Każda powierzchnia i rowek są frezowane numerycznie CNC, aby zapewnić precyzję.

Model CB są bardzo tradycyjnymi ironami, tej samej klasy co aktualnie najpopularniejsze żelaza, takie jak P7MCs TaylorMade i Apex TCB Callaway. Są też błyszczące, polerowane na wysoki połysk, szafty i gripy do wyboru w zależności od fittingu.

Podsumowywując, jeżeli uważasz się za dobrego gracza powinieneś wziąć pod uwagę irony Wilson Staff Model CB, ponieważ w najbliższych kilku latach będą to kije, o których będzie głośno we wszystkich światowych rankingach.
Ponadto Wilson ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o kute żelazka, a takie legendy golfa jak Palmer, Hogan, Snead, Langer, Singh, Crenshaw, Daly, Stewart i Harrington używali lub używają ich do wygrywania ważnych turniejów golfowych.

 

W sprawie zakupu i fittingu kijów Wilson Staff Model CB – zadzwoń lub napisz email, pomożemy 😊

nowe_zelaza_WilsonStaff_cb