• Kij golfowy putter INFINITE GRANT PARK 34", Wilson Staff

The Symbol : WGW90310034

Kij golfowy putter INFINITE GRANT PARK34", Wilson Staff

Typ gracza Gracz praworęczny
690.00 -17% 575.00
opak Add to wishlist
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 1.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Kij golfowy typ putter INFINITE GRANTPARK 34", dla graczy praworęcznych

 

GRANT PARK ma trochę bardziej odkrzywiony szaft, co powoduje, że dla niektórych graczy łatwiej będzie nim celować do dołka. Ten nowy putter firmy Wilson Staff, charakteryzujący się ekstremalnym obciążeniem obwodowym z 3 odważnymi liniami celowniczymi, zapewniającymi najlepszą mieszankę łatwości ustawiania w kierunku celu, stabilności i dokładności na greenach.

Dzięki wysoce kontrastowym białym liniom celowniczym, ten miotacz puttów jest niezwykle łatwy do wyrównania, szczególnie z krótkiego dystansu, podczas gdy jego nieco cięższy ciężar głowy zapewnia znacznie lepszą kontrolę odległości z większych odległości.

 

Teraz z ciemniejszym kolorem wykończenia, aby zaakcentować linię wzroku putters, seria Infinite czerpie inspirację z korzeni Wilsona w Chicago IL. Każdy putter nosi nazwę określonego punktu orientacyjnego lub ulicy w mieście i pięknie uosabia wyrafinowane detale, styl i jakość, które uczyniły Wilsona jednym z największych nazwisk w sporcie.

 

 

Nowy w serii Infinite, GRANT PARK może pochwalić się niezwykle udaną formą, która szturmem podbiła zarówno świat turniejów wielkoszlemowych, jak i amatorów.

 

 

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Icon
Dot