• Putter Odyssey TEN TRIPLE TRACK RED - kij golfowy 34"

The Symbol : 73019V3401

Odyssey TEN TRIPLE TRACK RED - putter kij golfowy 34"

Typ gracza Gracz praworęczny
1660.00
opak Add to wishlist
The quantity in the package 1 opak
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Mało
The Weight Of The 1.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Kij golfowy, putter Odyssey TEN TRIPLE TRACK RED, 34" (dla graczy praworęcznych) 

 

Nowy Odyssey Ten to najbardziej ekscytujący kształt putterów Callaway-Oddysey

Nowy Odyssey Ten całkowicie zmienił osiągi w putterach. Łączy w sobie legendarną wkładkę White Hot, która wciąż jest numerem 1 w grach Tour, z naszym zwycięskim shaftem Stroke Lab, aby poprawić spójność uderzenia.
Ten wyjątkowy kształt główki zapewnia wyjątkowe właściwości MOI, których można oczekiwać od puttera. Jednak ten kształt w unikalny sposób łączy bardziej wysunięte do przodu ustawienie CG, które zapewnia ciasne rozproszenie ostrza, dla puttów, które pozostają na linii gry. Wszystkie te cechy konstrukcyjne są dostępne w trzech sprawdzonych opcjach dla lepszego celowania: wersja Tour Lined, Triple Track Alignment lub klasyczny model.

Kształt Oddysey Ten poprawia właściwości wybaczalności i wyrównania głównego zwycięskiego modelu Callaway Ten. Został zaprojektowany, aby pomóc golfiście właściwie zagrać piłkę z odpowiednim ustawieniem i adresem do dołka, a także z wysokim MOI dla lepszej dokładności.

Najnowsza generacja naszego sprawdzonego wielomateriałowego trzonu/shaftu Stroke Lab charakteryzuje się jeszcze lepszą wydajnością. Dzięki skróceniu sekcji stalowej Oddysey zmniejszył wagę shaftu o siedem gramów, oraz poprawił że jest sztywniejszy i bardziej stabilny, aby uzyskać jeszcze większą spójność skoku… i celności.

Korzystając z konstrukcji z wielu materiałów, Oddysey przesunął środek ciężkości do przodu o prawie ¼ cala w stosunku do innych wiodących putterów, jednocześnie znacznie zwiększając bezwładność. Zapewnia to lepszą wydajność, kontrolę prędkości, kontrolę rotacji, spójność prędkości przy uderzeniach poza centrum i znacznie węższe rozproszenie w dół zakresu dla puttów, które pozostają na linii.

Z przodu puttera Oddysey dodał wkładkę z TPU by zmienić bardzo niewielką wagę do środka głowy tego puttera. Dla lepszych rezultatów oferujemy wersję pomocną Triple Track.

 

Model: TEN TRIPLE TRACK RED (czerwone napisy, shaft i cover z czerwonym haftem)

  • Typ główki: MALLET
  • Waga główki: 365 gram
  • Lie: 70°
  • To hag: 0°
  • Loft: 3°
  • Kij dla praworęcznych
  • Długość szaftu: 34" - full shaft

 

 


There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
E-mail
Ask a question
Icon
Dot