• TrendGOLF STREAKER electric golf cart

The Symbol : TG1001-119

TrendGOLF STREAKER electric golf cart

Wózek
Elektryczny
5850.00
opak Add to wishlist
Oblicz ratę

Installment 0% from : / mc

Shipping within 7-10 dni
Shipping price 0
Kurier InPost (pobranie) 0
Kurier InPost 20
The Availability Of Mało
The Weight Of The 15 kg

Zamówienie telefoniczne: 533858333

Leave your phone

Elektryczny wózek golfowy TrendGOLF STAEKER ze stali nierdzewnej

Jeśli szukasz nowego niezawodnego towarzysza na polu golfowym, to ten elektryczny wózek z polerowaną ramą ze stali nierdzewnej jest właśnie dla Ciebie.

TrendGOLF STEAKER to wózek golfowy, który zachwyca nie tylko swoim sportowym, ale i eleganckim wyglądem z doskonałą koncepcją. Ten elektryczny wózek TrendGOLF STEAKER jest bardzo łatwy w użyciu, sterowanie jest za pomocą zaledwie dwóch przycisków. Wózek rusza z łagodnym startem i przyspiesza nieprzerwanie do 8 km/h, czyli teraz męczące popołudnia na polu golfowym należą już do przeszłości, a każda runda golfa jest bardziej relaksująca niż poprzednia. Grając ze swoim temperamentem, możesz użyć siły, aby poprawić swój handicap. Podsumowywując nawet najdłuższe i górzyste trasy nie stanowią już problemu z tym elektrycznym napędem wózka.

Elektryczny wózek golfowy TrendGOLF STEAKER oferuje duży zasięg jazdy dzięki mocnemu akumulatorowi litowo-jonowemu o masie 1,3 kg, który zapewnia zasięg od 27 do 36 dołków. Zastosowany akumulator litowo-jonowy ładuje się do pełna w ciągu zaledwie 4 godzin. Ten elektryczny wózek golfowy napędzany jest przez dwa cylindryczne silniki, które nie są widoczne a są zamontowane w osi poprzecznej. Wózek utrzymuje stałą prędkość na pochyłościach pod górę lub w dół, poprzez zastosowanie aktywnego hamulca górskiego na dyfrze.

Wózek wyposażony jest w kompaktowy wskaźnik stanu akumulatora z diodami LED, funkcję pamięci prędkości i szerokie koła z funkcją wolnego koła.

Elektryczny wózków golfowy TrendGOLF STEAKER posiada drążek do przeciągania wózka z regulacją wysokości w zależności od wzrostu gracza, a można go dopasować jedną ręką. Wszystkie pokrywy uchwytów wykonane są z ekskluzywnej skóry, która zapewnia przyjemne czucie dłoni i pewny chwyt.

Mały rozmiar wózka 69 x 31 x 19 cm pozwala, aby ten wózek TrendGOLF STEAKER znalazł swoje miejsce w każdym bagażniku. System zatrzaskowy zapewnia szybki montaż i demontaż. Dzięki perfekcyjnym szybkozłączu koła można szybko zmontować lub zdemontować.

Kupując wózek, w zestawie dostawy jest także uchwyt na parasol, a także uchwyt na kartę wyników a to wszystko ze stali nierdzewnej. Całość zapakowana jest w praktyczną torbę transportową. Akumulator litowo-jonowy jest również zapakowany w osobną torbę. Oznacza to, że można go zabrać wszędzie w celu naładowania oraz ochrony.

Dodatkowo możesz do tego elektrycznego wózka TrendGOLF STEAKER domówić obręcze koła w ulubionym kolorze, w tym celu zapytaj sprzedawcę, a najlepiej wyślij email.

 

Wyposażenie:
- aktywny hamulec górski zjazdowy
- polerowana rama ze stali nierdzewnej
- drążek do przeciągania wózka z regulacją wysokości
- ekskluzywna skórzana osłona rączki
-
system szybkiego montażu / demontażu za zatrzaski
-
akumulator litowo-jonowy o masie 1,3 kg, 24 V / 10 Ah wraz z pokrowcem i ładowarką

Napęd: 

- silniki dwu rurowe w osi wózka
- elektroniczny hamulec postojowy
- ciągła kontrola prędkości za pomocą 2 przycisków
- kontrola odległości 10 sekund / 20 sekund
- funkcja pamięci
- szerokie koła z funkcją wolnego koła
- łatwy montaż / demontaż kół z szybkozłączem na zatrzaski
- bardzo kompaktowy rozmiar opakowania (zmieści się w każdym bagażniku): ok. 69 x 31 x 19 cm
- Ładowność wózka do 20 kg

Akcesoria(w zestawie):
- uchwyt na parasol wykonany ze stali nierdzewnej
- uchwyt na karty wyników wykonany ze stali nierdzewnej
- torba transportowa
- akumulator z ładowarką

 

Parametry:
- masa wózka 10,5 kg, masa akumulatora 1,3 kg
- 5 lat gwarancji na ramę
- kolorowe koła na życzenie bez dodatkowych opłat

There is currently no comments or ratings for this product.
The Signature Of The
Email
Ask a question