Od niedawna golfiści mają możliwość gry żelazami w stylu hybrydowym – czyli LAUNCH PAD , które mogą być idealnym eliksirem do wygrywania rund i wyciągania maksymalnej radości z uderzeń. Dodatkową zaletą jest powrót do łatwości gry długimi ironami, prostując uderzenia i nadając większy dystans lotu piłki. Czyli samo sedno.

Na rynku jest już kilku producentów dobrych ironów typu lounchpad jak Cleveland Launcher XL Halo, T-Rail COBRA, Hot Launch E522 i tak dalej, jednak do tej kategorii ironów hybrydowych dochodzi produkt Wilson Launch Pad 2 (czyli 2-giej generacji).

Nowe żelazka Wilson Launch Pad 2 nie każdemu przypadnie do gustu, jednak jest to produkt ściśle niszowy. Irony tego typu są super wybaczającym żelazem w stylu hybrydowym, a ta nisza jest dość znaczna. Kije polecane są dla osób o wolniejszym i słabszym swingu nie ujmując w żaden sposób radości z gry i wyniku.Od niedawna golfiści mają możliwość gry żelazami w stylu hybrydowym – czyli LAUNCH PAD , które mogą być idealnym eliksirem do wygrywania rund i wyciągania maksymalnej radości z uderzeń. Dodatkową zaletą jest powrót do łatwości gry długimi ironami, prostując uderzenia i nadając większy dystans lotu piłki. Czyli samo sedno.

Na rynku jest już kilku producentów dobrych ironów typu lounchpad jak Cleveland Launcher XL Halo, T-Rail COBRA, Hot Launch E522 i tak dalej, jednak do tej kategorii ironów hybrydowych dochodzi produkt Wilson Launch Pad 2 (czyli 2-giej generacji).Nowe żelazka Wilson Launch Pad 2 nie każdemu przypadnie do gustu, jednak jest to produkt ściśle niszowy. Irony tego typu są super wybaczającym żelazem w stylu hybrydowym, a ta nisza jest dość znaczna. Kije polecane są dla osób o wolniejszym i słabszym swingu nie ujmując w żaden sposób radości z gry i wyniku.

Kije dostępne na naszej stronie do 2-3 dni po kontakcie na email lub telefon pilkgolfowe.pl